HTC Superfloor™

– HTC Superfloor – pięknie wypolerowana, betonowa podłoga

Wózek widłowy na HTC Superfloor™

HTC Superfloor w firmie SEB, Kopenhaga

Czołgi pancerne na HTC Superfloor™

HTC Superfloor™ w muzeum

HTC Superfloor™ w magazynie

HTC Superfloor™

HTC Superfloor w remizie strażackiej

HTC Superfloor Silver

HTC Superfloor w firmie SEB, Kopenhaga

HTC Superfloor w firmie SEB, Kopenhaga

HTC Superfloor w Malmö

HTC Superfloor™ w salonie samochodowym

HTC Superfloor™ w muzeum

Odkryj potęgę wypolerowanej podłogi!

Podłogi betonowe zasługują na dużo lepsze traktowanie niż po prostu chodzenie po nich. HTC Superfloor™  sprawi, że naprawdę docenisz fakt posiadania wypolerowanej podłogi betonowej. Szare oraz brudne podłogi są zmieniane we wspaniałe, ekologiczne, łatwe w czyszczeniu oraz wytrzymałe podłogi z polerowanego betonu. Wymaga to jedynie zastanowienia się. Podłoga z polerowanego betonu jest:

  • Łatwa w czyszczeniu
  • Nowoczesna i elegancka
  • Niebywale trwała
  • Przyjazna środowisku
  • Ekonomiczna
Beton

Od tysięcy lat wiadomo jak trwałym i wytrzymałym materiałem jest beton. Najstarsze ślady użycia tego materiału pojawiają się 7000 lat temu, a niektóre ze znanych budowli starożytnego Rzymu np. Panteon powstały właśnie z betonu. Pomimo tego, sztuka budowana z betonu została na jakiś czas zapomniana. Dopiero w XVII w. beton został odkryty na nowo, i pozostaje jednym z najbardziej powszechnych materiałów budowlanych aż do dzisiaj. HTC wynosi beton na wyższy poziom wraz z podłogą HTC Superfloor™ .

Piękna podłoga

Łacińska nazwa tego materiału, concretum, stała się synonimem siły oraz wytrzymałości. HTC Superfloor™ , to rewolucyjny pomysł sprawiający, że podłoga betonowa nie jest już jedynie twarda i wytrzymała. Technologia ta jest równocześnie prosta, jak i niezwykle pomysłowa. Maszyny oraz narzędzia diamentowe HTC szlifują oraz polerują powierzchnię, co pozwala na usunięcie pierwszej warstwy i odkrycie mocniejszego betonu. Wynikiem procesu jest mocniejsza, bardziej wytrzymała, błyszcząca oraz piękna wypolerowana podłoga. Odnoszą Państwo również korzyści środowiskowe oraz finansowe.

YT