Infrastruktura

– Rozwiązania dla infrastruktury

Infrastruktura HTC
Jednym z wielu obszarów zastosowań technologii HTC jest infrastruktura. Nasze produkty są szeroko używane w tym obszarze od wielu lat. Posiadając ponad 25 lat doświadczenia oraz znakomicie dopracowane maszyny i narzędzia, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu efektywne oraz proste rozwiązania większości problemów związanych z infrastrukturą. Jeżeli mają Państwo problem, lub poszukują szybszych sposobów pracy z powierzchnią to na pewno mamy odpowiednie rozwiązanie.
Skąd ta efektywność?
Nasza koncepcja jest zasadniczo oparta na różnych narzędziach diamentowych. Będąc najtwardszym materiałem na świecie, diament, w połączeniu z naszymi opatentowanymi maszynami, umożliwia bardzo precyzyjne szlifowanie wysokiej jakości. Poprzez wybór odpowiedniego narzędzia dla danego zadania, możliwe jest zastosowanie tej samej maszyny dla różnych rodzajów powierzchni, zarówno dla szlifowania zgrubnego, jak i do polerowania.
Obróbka pozioma
Szlifierka pracuje w sposób poziomy, a nie pionowy. Przy zastosowaniu odpowiednich narzędzi, możliwe jest kontrolowanie jak dużo powierzchni jest usuwane za każdym razem. Taki rodzaj szlifowania pozwala zmniejszyć poziom wibracji, które mogą uszkodzić strukturę. Metoda ta pozwala również uzyskać równą powierzchnię o mikrostrukturze odpowiedniej dla wysokiej przyczepności.
YT